PIERWSZA KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA

pierwsza konsultacja
Warsztat dla studentów i absolwentów studiów psychologicznych (szkolenie zrealizowane).

Ośrodek Psychoterapii i Psychoedukacji „Busola” zaprasza na czterogodzinny kameralny warsztat dedykowany przyszłym i świeżo upieczonym psychologom.

Celem spotkania jest utrwalenie wiedzy i umiejętności potrzebnych do przeprowadzenia pierwszej konsultacji psychologicznej z klientem indywidualnym. Zapraszamy osoby przygotowujące się do pracy w poradniach zdrowia psychicznego, ośrodkach pomocowych, gabinetach prywatnych lub szpitalach.

Osoba prowadzącaJoanna Grużewska – psycholog z 15-letnim doświadczeniem w pracy m.in. w ośrodku interwencji kryzysowej, gabinecie prywatnym, poradni zdrowia psychicznego, ośrodku pomocy społecznej, oddziale szpitalnym i organizacjach pozarządowych o profilu pomocowym. Psychoterapeutka (psychoterapia indywidualna, par i rodzinna). Posiada przygotowanie pedagogiczne i doświadczenie w pracy szkoleniowej z grupami.

Czas trwania: 4 godziny

Program warsztatu:

Pierwszy kontakt z klientem. Wywiad psychologiczny. Wstępne określenie problemu, z którym zgłasza się klient. Wybór odpowiedniej formy pomocy/oddziaływania. Reagowanie w sytuacji kryzysu psychicznego.

Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o odbyciu warsztatu wraz z zakresem tematycznym oraz materiały obejmujące podstawy teoretyczne i wskazówki do pracy.

Koszt: 150zł/os.

Termin: 29 listopad 2019, piątek: godz. 15.30-19.30

Ilość uczestników: 8

Informacje i zapisy: tel. 519 67 65 63