PIERWSZA KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA

Warsztat dla studentów i absolwentów studiów psychologicznych.

Zapraszamy na czterogodzinny kameralny warsztat stacjonarny dedykowany przyszłym i świeżo upieczonym psychologom.

Celem spotkania jest utrwalenie wiedzy i przećwiczenie umiejętności potrzebnych do przeprowadzenia pierwszej konsultacji psychologicznej z klientem indywidualnym. Zapraszamy osoby przygotowujące się do pracy w zawodzie psychologa.

Osoba prowadzącaJoanna Grużewska – psycholog z 17-letnim doświadczeniem w pracy m.in. w ośrodku interwencji kryzysowej, gabinecie prywatnym, poradni zdrowia psychicznego, ośrodku pomocy społecznej, oddziale szpitalnym i organizacjach pozarządowych o profilu pomocowym. Psychoterapeutka (psychoterapia indywidualna, par i rodzinna). Posiada przygotowanie pedagogiczne i doświadczenie w pracy szkoleniowej z grupami.

Czas trwania: 5 godzin dydaktycznych

Program warsztatu:

Pierwszy kontakt z Klientem. Rola aktywnego słuchania i dostrojenia.
Określenie problemu, z którym zgłasza się klient i możliwości współpracy. Wybór odpowiedniej formy pomocy/oddziaływania. Reagowanie w sytuacji kryzysu psychicznego.
Zawieranie kontraktu.
Szkolenie obejmuje część praktyczną (możesz w niej uczestniczyć aktywnie lub pozostać obserwatorem/obserwatorką).

Po zakończeniu szkolenia każdy Uczestnik/Uczestniczka otrzyma zaświadczenie o odbyciu warsztatu wraz z zakresem tematycznym oraz materiały obejmujące podstawy teoretyczne i wskazówki do pracy.

Czas i miejsce: 19 listopada 2023r. w godz. 10.30-14.30

Koszt: 240 zł/os.

Ilość miejsc: 10
Informacje i zapisy: tel. 519 67 65 63
oraz przez formularz internetowy 

W przypadku rezygnacji ze szkolenia: najpóźniej na tydzień przed szkoleniem – zwracamy 90% wpłaty, na 4 dni przed szkoleniem – zwracamy 50% wpłaty,  na dwa dni przed szkoleniem – zwracamy 30% wpłaty. Odwołanie uczestnictwa dzień przed warsztatem lub niezgłoszona nieobecność na szkoleniu skutkuje odpłatnością 100% (powoduje niemożność uczestnictwa w szkoleniu osób z listy rezerwowej).