BURZA W SZKLANCE WODY – gniew w pracy, praca z gniewem.

Szkolenie dla psychologów i psychoterapeutów, którzy chcą pożytkować energię złości i wzbogacić swój warsztat pracy o narzędzia pomagające rozpoznawać złość dającą siłę od gniewu, który siłę zabiera.
W trakcie spotkania zostaną przedstawione przykłady interwencji z własnego doświadczenia praktyki terapeutycznej.

Program warsztatu:

– Kontenerowanie gniewu pacjenta – co trzymać, a co puścić;

– Siła żywiołu – jak wentylować własną złość;

– Złość chowana po kątach – bierna agresja współpracowników;

– Złość odcięta – czyli o lęku i jego konsekwencjach.

Prowadząca:

Marta Nowak-Kulpa – psycholożka, psychoterapeutka ericksonowska, pracuje z pacjentami Instytutu Onkologii w Gliwicach, prowadzi warsztaty w kraju i na świecie (min. na Węgrzech, w USA, Australii), jest członkinią The International Society of Hypnosis i współpracuje z Australian Society of Hypnosis (Perth) oraz Milton H. Erickson Institute of the Bay Area (California) i Polskim Instytutem Ericksonowskim. Autorka książki „Opowieści z innej bajki czyli niepamiętnik psychoterapeutki”.

Termin: 9 marca 2024 r. w godz. 9.00-17.00

Miejsce: Ośrodek Psychoterapii i Psychoedukacji BUSOLA, ul. Do Studzienki 13/2, Gdańsk – Wrzeszcz

Cena: 360 zł

Zapisy przez formularz internetowy: https://forms.gle/tMS5Wwo37JcvBSLSA lub telefonicznie: Joanna Grużewska tel. 519676563.

W przypadku rezygnacji ze szkolenia: najpóźniej na dwa tygodnie przed szkoleniem – zwracamy 90% wpłaty, na tydzień przed szkoleniem – zwracamy 60% wpłaty,  na dwa dni przed szkoleniem – zwracamy 30% wpłaty. Odwołanie w późniejszym terminie lub niezgłoszona nieobecność na szkoleniu skutkuje odpłatnością 100% (powoduje niemożność uczestnictwa w szkoleniu osób z listy rezerwowej).