Pomoc w kryzysie przez telefon i online

pomoc w kryzysie online

Czas, w którym znajdujemy się obecnie jest sytuacją kryzysową dotykającą wszystkich. Gwałtowne zmiany w otoczeniu, chaos w codziennym życiu, poczucie zagrożenia.. z tym mierzymy się od kilku dni.  Wiele osób odczuwa nie tylko trudności w odnalezieniu się w nowej sytuacji ale także silny lęk o przyszłość swoją i swojej rodziny, niepewność co do spraw, które jeszcze tak niedawno wydawały się niezachwiane. To wszystko może powodować silny stres, z którym masz prawo sobie nie radzić.

Profesjonalna pomoc, po którą sięgamy w odpowiednim momencie, może zapobiec pogłębieniu się kryzysu psychicznego, przynieść ulgę, przywrócić poczucie wpływu na to, na co możemy mieć wpływ i pomóc w szukaniu rozwiązań. Interwencja kryzysowa to jedno do kilkunastu spotkań nakierowanych na przywrócenie równowagi psychicznej.

Nasi psychoterapeuci udzielą Państwu profesjonalnej pomocy przez internet za pomocą ogólnie dostępnych komunikatorów umożliwiających transmisję z obrazem i dźwiękiem w czasie rzeczywistym (Skype, Signal, WhatsApp)  bez konieczności wychodzenia z domu.  Rozwiązanie to służy nam od lat z powodzeniem w sytuacjach takich, jak ta – gdy z powodu choroby, opieki nad domownikiem, zagrożenia epidemicznego, pobytu za granicą czy koniecznością odbycia kwarantanny – nie możemy spotkać się osobiście w Ośrodku.

Sesje online traktujemy w taki sam sposób, jak spotkania twarzą w twarz w gabinecie. Przykładamy wszelkich starań, aby było dla Państwa komfortowe, dbamy o dyskrecję i zachowujemy profesjonalizm. Po Państwa stronie pozostaje znalezienie spokojnego miejsca do rozmowy oraz zadbanie o dobry zasięg internetowy w laptopie lub smartfonie i bezpieczne łącze.

Aby spotkać się z psychoterapeutą online, skontaktuj się z nim telefonicznie, aby umówić dogodny dla Was termin spotkania na wybranym komunikatorze.

Jeśli nie mają Państwo możliwości rozmowy za pośrednictwem internetu, udzielimy Państwu wsparcia przez telefon.

Koszt sesji w ramach interwencji kryzysowej online i telefonicznej to 130 zł.